UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tragedia to fakt, ale nie zapominajcie kto doprowadził do tej tragedii i to że to jego córki w tym ucierpialy nie zmienia faktu. A gdyby jechał z córkami sąsiada...???

Bezstronny

Anuluj