UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Aha, czyli dla elblongów, to jak kogoś zabiję samochodem i będę płakał z tego powodu, to maja mnie nie karać? I dziwicie się, ze rządzi coś takiego jak pisssss

khl/'

Anuluj