UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Aha, czyli dla elblongów, to jak kogoś zabiję samochodem i będę płakał z tego powodu, to maja mnie nie karać? I dziwicie się, ze rządzi coś takiego jak pisssss
khl/'
Aha, czyli dla elblongów, to jak kogoś zabiję samochodem i będę płakał z tego powodu, to maja mnie nie karać? I dziwicie się, ze rządzi coś takiego jak pisssss
khl/'