UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdyby facet popełnił samobójstwo byście państwo komentujący byli ustatsfakcjonowani??Smierć za śmierć prawda? Pomimo różnycy zdań między nami (mną a tym panem bo się znamy), nie życzę mu źle, nie oceniam go i z całego serca bardzo wspólczuję jemu i jego rodzinie. Sam jestem ojcem i nie wyobrażam sobie siebie na jego miejscu, oddał bym wszystko zeby mnie to nie spotkało. Zrozumcie to ludzie, a proponuję zeby portel blokował komentaze do takich artykułów