Wybrany wątek opinii

ja też nie ustępuję. jak widzę zakapturzoną elbląska patologię, w dodatku ze słuchawkami w uszach, telefonem w ręku, to nawet nie zwalniam. dodaję gazu.
pisOFF (2018.02.06)
@pisOFF - w domu wszyscy zdrowi ?
mmn (2018.02.06)
Powrót do komentarzy