Wybrany wątek opinii
ja też nie ustępuję. jak widzę zakapturzoną elbląska patologię, w dodatku ze słuchawkami w uszach, telefonem w ręku, to nawet nie zwalniam. dodaję gazu.
Do moderacji
Odpowiedz
14
35
@pisOFF - w domu wszyscy zdrowi ?
Do moderacji
Odpowiedz
6
1