UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dlatego lepiej sie nie zatrzymywac inie puszczac pieszego. poczeka 19 sekund dluzej i jak sam stwierdzi ze nic nie jedzie to spokojnie przejdzie. w innym przypadku zapraszamy ich do igrania ze smiercia. Kierowcy nie zatrzymujcie sie !!!! tak jest dla wszystkich bezpieczniej