UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlatego lepiej sie nie zatrzymywac inie puszczac pieszego. poczeka 19 sekund dluzej i jak sam stwierdzi ze nic nie jedzie to spokojnie przejdzie. w innym przypadku zapraszamy ich do igrania ze smiercia. Kierowcy nie zatrzymujcie sie !!!! tak jest dla wszystkich bezpieczniej