UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@anonymous-m 100% zgody, a co do tych co minusują, to tak naprawdę popatrzeć uważnie, w jaki sposób zrobił to nagrywający, hamował jakby na przejściu leżał pieszy, i tak naprawdę wpuścił pieszą w maliny, bo nawet ona była zaskoczona że się zatrzymał, dlatego zaczęła biec. , natomiast jadący drugim pasem nie spodziewał sie takiego zachowania.

piesinatory.

Anuluj