UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zdecydowanie za niska, co to jest 500 zl. Polscy kierowcy niczym od ruskich sie nie roznia, zero kultury i brawura. Wiekszosc sie spieszy, tylko po to, zeby zaoszczedzic czasami raptem 1min lub dwie. Pomnozmy kary z taryfikatora x10,odrazu sie spokojnie zrobi na drogach.
jdjd