UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zdecydowanie za niska, co to jest 500 zl. Polscy kierowcy niczym od ruskich sie nie roznia, zero kultury i brawura. Wiekszosc sie spieszy, tylko po to, zeby zaoszczedzic czasami raptem 1min lub dwie. Pomnozmy kary z taryfikatora x10,odrazu sie spokojnie zrobi na drogach.
jdjd