UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja nawet policjanta nie dotknąłem a zostałem skazany za naruszenie nietykalności funkcjonariusza, zaznaczę słowo "skazany". Można być kompletnie niewinny i zostać skazany, bo policjant okazał się zwykłym gówniarzem i kłamcą. Kompletny brak profesjonalizmu i przypadkowi ludzie w policji, których tam nie powinno być.