UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo panowie jesteście w porządku moj byl pierwszy komentarz nie spodziewałem się ze jest w Elblągu jeszcze grono prawilnych co rozumie tego chlopaka brawo wy Zawsze i wszedzie policja lllaaalllaaa wiadomo
Wypuscickulawego