UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo panowie jesteście w porządku moj byl pierwszy komentarz nie spodziewałem się ze jest w Elblągu jeszcze grono prawilnych co rozumie tego chlopaka brawo wy Zawsze i wszedzie policja lllaaalllaaa wiadomo

Wypuscickulawego

Anuluj