UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo panowie jesteście w porządku moj byl pierwszy komentarz nie spodziewałem się ze jest w Elblągu jeszcze grono prawilnych co rozumie tego chlopaka brawo wy Zawsze i wszedzie policja lllaaalllaaa wiadomo

Wypuscickulawego