UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polski policjant nie moze byc profesjonalny gdyz profesonalizm oznacza zawodostwo a u nas policjant jest urzedniczyna jego pensja jest wyznaczana nie za wykonana prace a z powodek norm socjalnych
Polski policjant nie moze byc profesjonalny gdyz profesonalizm oznacza zawodostwo a u nas policjant jest urzedniczyna jego pensja jest wyznaczana nie za wykonana prace a z powodek norm socjalnych