UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polski policjant nie moze byc profesjonalny gdyz profesonalizm oznacza zawodostwo a u nas policjant jest urzedniczyna jego pensja jest wyznaczana nie za wykonana prace a z powodek norm socjalnych


Anuluj