A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
komentarze samych de...
@997 - Oczywiście łącznie z Tobą !!!
Moim zdaniem już nie żyje (*)
Pewnie kibic go w garażu gwałci:-)
panie świeć nad jego duszą (*). ..
jamaleg śmieciu nie spinaj
To mój kolega to nie żaden gwałciciel tylko normalny chlopak
3maj sie wisnia
3maj sie wisnia