29
27.10.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
komentarze samych de...
997 (2017.10.28)
@997 - Oczywiście łącznie z Tobą !!!
(2017.10.29)
Moim zdaniem już nie żyje (*)
amen (2017.10.29)

info

0  
  1
Pewnie kibic go w garażu gwałci:-)
(2017.10.29)

info

0  
  0
panie świeć nad jego duszą (*). ..
Podobnoumarł (2017.10.29)

info

0  
  0
jamaleg śmieciu nie spinaj
(2017.10.30)

info

0  
  0
To mój kolega to nie żaden gwałciciel tylko normalny chlopak
Pytek (2017.10.31)
3maj sie wisnia
Ktos (2017.11.01)

info

0  
  0
3maj sie wisnia
Ktos (2017.11.01)

info

0  
  0