UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja nawet policjanta nie dotknąłem a zostałem skazany za naruszenie nietykalności funkcjonariusza, zaznaczę słowo "skazany". Można być kompletnie niewinny i zostać skazany, bo policjant okazał się zwykłym gówniarzem i kłamcą. Kompletny brak profesjonalizmu i przypadkowi ludzie w policji, których tam nie powinno być.