A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Audyt nic nie wykazał, prokuratura nic nie znalazał - no brawo UM brawo
Pamiętajcie . Policjantom dajecie darowizny a nie łapówki ???? umorzy wam prokuratura w razie co ????????
proponuję powołanie komisji śledczej w sprawie powoływania na posady dyrektorskie bądż na posady prezesów w spółkach podległych miastu ludzi bez stosownych kompetencji za sprawą układów polityczno-koleżeżeńskich!
CBA wniosło i wyszło jak kot u płotu - orany ścigania przesiąknięte
poprostu Elblążkowo:-)
fakt jest taki, że Piśkiewiczowi skończyła się kadencja, nie wyleciał przecież za sugestię Pana Klima
Teraz się dowiemy, że prezydent wierzył w niewinność Pana Piśkiewicza i wiedział że podjudzacze się mylili. Zaprosi może Jurka do siebie, aby zapewnić go o koniecznej współpracy i wspólnej (czyli swojej) kandydaturę na urząd prezydenta. Poinformuje może jeszcze, że nic nigdy nie miał do Piśkiewicza, tylko po prostu skończyła mu się kadencja i niedobra rada go nie wybrała.
A chciałabym zapytać po co ten EPEC tylko trzyma pracowników dlaczego płacimy posrednikom za ciepło a nie bierzemy bezpośrednio to tak ma wygladać oszczędność
a ja się pytam co zrobił poprzedni zarzad epec w kwestii zabezpieczenia miasta w ciepło? to pytanie do poprzedniej ekipy PO, ponieważ za Nowaczyka został powołany pan Piśkiewicz na to stanowisko. Kto sprawdził jego kompetencje i jego doświadczenie oraz dlaczego nie było konkursu na to stanowisko? Nie znaczy, że jak ktoś pracował w elektrowni zna się na ciepłownictwie tym bardziej jak był kierownikiem ds. administracji.
a ja się pytam co zrobił poprzedni zarzad epec w kwestii zabezpieczenia miasta w ciepło? to pytanie do poprzedniej ekipy PO, ponieważ za N, owacz;yka został powołany pan Pi, śkiew;icz na to stanowisko. Kto sprawdził jego kompetencje i jego doświadczenie oraz dlaczego nie było konkursu na to stanowisko? Nie znaczy, że jak ktoś pracował w elektrowni zna się na ciepłownictwie tym bardziej jak był kierownikiem ds. administracji.