42
04.10.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ja się pytam, jak wytłumaczy się kserokopiarka z ciężkiego grzechu zaniechania? Będzie musiał się wyspowiadać? I zrobić rachunek sumienia? Czuję, że żal za grzechy nie wystarczy, a pokuta będzie duża.
wróżkawyborcowa (2017.10.04)

info

1  
  1
Tak czułem, że będzie dobrze.
zarządzaniemidlutwą (2017.10.04)

info

0  
  7
Nigdy więcej POszli WON!
(2017.10.04)

info

6  
  1
mieli słome jarać w tym epecu ale chyba ktoś zamiast słomy najarał się trawy z kolega z młynar
(2017.10.04)

info

7  
  0
Oczywiście klim wiedział ze tak bedzie i jego koledzy tez. Ciekawe czy doniosą na prokurature
Sbumiera (2017.10.04)

info

1  
  7
Wreszcie Kaczyński kopnął stolik!!!!!
(2017.10.04)

info

5  
  0
Czas na program cela+ i stryczek + dla zdrajców i zwyrodnialców!!!!!
(2017.10.04)

info

4  
  5
Polacy mają już dość Gronkiewiczów, Adamowiczów i innych zdrajców!!!!!
(2017.10.04)

info

6  
  6
Do Gość. Masz rację wreszcie kopnął w stolik i zredukował emerytury UBkom i innym gagatkom. Mają szczęście że Pan Jarosław jest katolikiem i nie zabrał im wszystkiego. Takie szczęście nas Polaków spotkało. A ty cosik mi się wydaje że z lsd więc uważaj t j .
psik (2017.10.04)

info

5  
  6
prokuratura pod rządami pis umorzyła sprawę dotyczącą pisowca, który brał udział w przetargu, a teraz siedzi na ciepłej posadce prezesa z nadania partyjnego. No cóż za dziwny przypadek
(2017.10.05)

info

5  
  0