A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ja się pytam, jak wytłumaczy się kserokopiarka z ciężkiego grzechu zaniechania? Będzie musiał się wyspowiadać? I zrobić rachunek sumienia? Czuję, że żal za grzechy nie wystarczy, a pokuta będzie duża.
Tak czułem, że będzie dobrze.
Nigdy więcej POszli WON!
mieli słome jarać w tym epecu ale chyba ktoś zamiast słomy najarał się trawy z kolega z młynar
Oczywiście klim wiedział ze tak bedzie i jego koledzy tez. Ciekawe czy doniosą na prokurature
Wreszcie Kaczyński kopnął stolik!!!!!
Czas na program cela+ i stryczek + dla zdrajców i zwyrodnialców!!!!!
Polacy mają już dość Gronkiewiczów, Adamowiczów i innych zdrajców!!!!!
Do Gość. Masz rację wreszcie kopnął w stolik i zredukował emerytury UBkom i innym gagatkom. Mają szczęście że Pan Jarosław jest katolikiem i nie zabrał im wszystkiego. Takie szczęście nas Polaków spotkało. A ty cosik mi się wydaje że z lsd więc uważaj t j .
prokuratura pod rządami pis umorzyła sprawę dotyczącą pisowca, który brał udział w przetargu, a teraz siedzi na ciepłej posadce prezesa z nadania partyjnego. No cóż za dziwny przypadek