UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A chciałabym zapytać po co ten EPEC tylko trzyma pracowników dlaczego płacimy posrednikom za ciepło a nie bierzemy bezpośrednio to tak ma wygladać oszczędność
menik
A chciałabym zapytać po co ten EPEC tylko trzyma pracowników dlaczego płacimy posrednikom za ciepło a nie bierzemy bezpośrednio to tak ma wygladać oszczędność
menik