UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A chciałabym zapytać po co ten EPEC tylko trzyma pracowników dlaczego płacimy posrednikom za ciepło a nie bierzemy bezpośrednio to tak ma wygladać oszczędność

menik

Anuluj