UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
proponuję powołanie komisji śledczej w sprawie powoływania na posady dyrektorskie bądż na posady prezesów w spółkach podległych miastu ludzi bez stosownych kompetencji za sprawą układów polityczno-koleżeżeńskich!