UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

proponuję powołanie komisji śledczej w sprawie powoływania na posady dyrektorskie bądż na posady prezesów w spółkach podległych miastu ludzi bez stosownych kompetencji za sprawą układów polityczno-koleżeżeńskich!


Anuluj