UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

proponuję powołanie komisji śledczej w sprawie powoływania na posady dyrektorskie bądż na posady prezesów w spółkach podległych miastu ludzi bez stosownych kompetencji za sprawą układów polityczno-koleżeżeńskich!