UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a ja się pytam co zrobił poprzedni zarzad epec w kwestii zabezpieczenia miasta w ciepło? to pytanie do poprzedniej ekipy PO, ponieważ za Nowaczyka został powołany pan Piśkiewicz na to stanowisko. Kto sprawdził jego kompetencje i jego doświadczenie oraz dlaczego nie było konkursu na to stanowisko? Nie znaczy, że jak ktoś pracował w elektrowni zna się na ciepłownictwie tym bardziej jak był kierownikiem ds. administracji.