A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ktoś powinien beknąć za niszczenie ludzi.
To ta spawa jeszcze się ciągnęła??? Przecież od początku było wiadomo, że ktoś chce na tym coś ugrać. Tyle czasu, wysiłku służb które powinny zajmować się na prawde poważnymi sprawami. Ktoś nakręca śrubę, wszyscy muszą zajmować się spawą, żeby po kilkunastu miesiącach stwierdzić że wszystko w porządku! Czy ktos za to odpowie???
Chcieli zniszczyć człowieka, a przy okazji innych ludzi. Nie wyszło. Nie udała się "misterna" mistyfikacja. jakie to żałosne.
A co z umową na grzanie miasta. W 2020 EC przestaje grzać.
Wszystko się wyjaśniło. od samego poczatku czułam, że będzie dobrze. Nie mogło być inaczej.
Nic nowego. Wszyscy wiedzieli, że to nadmuchana bańka. Tylko, czy ten co ją nadmuchał będzie musiał to odszczekać?
a moim zdaniem prawda w tej sprawie nigdy nie ujrzy światła dziennego, powniważ w tą sprawę było umoczonych zbyt wielu miejscowych polityków z prawa i lewa
Nie ma winnego za wrzucenie miliona złotych na mieszkańców? Ha, ha, ręka, rękę.
@Kat.,Na.,Idiotów - Klawo było i jest:)
Mam nadzieje, że to postawi kropkę nad i. .. i Pan Prezydent, odwoła aktualnego Prezesa i przywróci na to stanowisko Pana Piskiewicza