UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ja się pytam co zrobił poprzedni zarzad epec w kwestii zabezpieczenia miasta w ciepło? to pytanie do poprzedniej ekipy PO, ponieważ za N, owacz;yka został powołany pan Pi, śkiew;icz na to stanowisko. Kto sprawdził jego kompetencje i jego doświadczenie oraz dlaczego nie było konkursu na to stanowisko? Nie znaczy, że jak ktoś pracował w elektrowni zna się na ciepłownictwie tym bardziej jak był kierownikiem ds. administracji.


Anuluj