Znęcał się nad swoją matką

9
20.05.2015
Znęcał się nad swoją matką
fot. (arch. portEl.pl)
20-letni Adam L. usłyszał zarzut znęcania się nad matka, co więcej sąd zastosował w jego przypadku tymczasowy areszt. Młody mężczyzna czas do rozprawy spędzi w areszcie. Za znęcanie się grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Znęcanie się nad kobieta przez jej syna trwało od kwietnia do maja tego roku. Po tym czasie 20-latek trafił na policję i usłyszał zarzuty. Funkcjonariusze prowadzący sprawę ustalili, iż nie były to sporadyczne czy też jednostkowe przypadki. W domu często dochodziło do awantur. 20-latek sięgał po alkohol, co też było powodem jego agresywnego zachowania. Adam L. wyzywał swoja matkę, uderzał w twarz a także groził m.in. zniszczeniem mieszkania. 20-latek domagał się od kobiety także pieniędzy na alkohol. 17 maja domowy agresor został zatrzymany przez policję. Wczoraj sąd na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec niego tymczasowe aresztowanie. Adam L. trafił więc na 3 miesiące do aresztu.
   
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A jak mnie w dzieciństwie i młodości ojciec patolog napi. .. .i się znęcał we wszelkich aspektach to Policja miała w d. .. Chodziłem regularnie na Policję jako młody chłopak i wręcz błagałem, żeby coś z tym zrobili, pokazywałem obrażenia. Ale oni tylko teksty: "Ojca trzeba słuchać, za kilka lat będziesz mógł pójść do wojska, nie zawracaj gitary". Pluje wam w twarz "droga" Policjo!!! Do niczego się nie nadajecie!!
KKK1 (2015.05.20)

info

14  
  7
Za czasów swojej młodości, to mogłeś iść do towarzysza I Sekretarza ze skargą on by się sprawa zajął po linii partyjnej.
(2015.05.20)
Do pajaca z góry: To było 7,8 lat temu, więc raczej "towarzyszy" dawno już nie było dowcipnisiu.
KKK1 (2015.05.20)
To było 7,8 lat temu, a więc "towarzyszy" dawno już raczej nie było żartownisiu
KKK1 (2015.05.20)
bezpośrednio do prokuratury trzeba iść albo skarge na działania policji złożyć, ko
komur (2015.05.20)
teraz w ramach wymiany czeka go pedofilia ?
(2015.05.20)

info

2  
  0
Jesteś naiwny. prokuratura tym bardziej by się sprawą nie zajęła. Jak ktoś jest niepełnoletni to takiego olewają wszyscy. Ale cóż, takie państwo.
KKK1 (2015.05.20)
przywitaja go w pudle odpowiednio, rodzicielka rzecz swieta
fdb (2015.05.20)

info

2  
  0
do kkkkk- No jak jest do bani, skoro facet jest w areszcie ?! I czeka na sprawę w sądzie?
zzz2 (2015.05.21)

info

0  
  0