Wybrany wątek opinii
bezpośrednio do prokuratury trzeba iść albo skarge na działania policji złożyć, ko
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Jesteś naiwny. prokuratura tym bardziej by się sprawą nie zajęła. Jak ktoś jest niepełnoletni to takiego olewają wszyscy. Ale cóż, takie państwo.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1