UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A jak mnie w dzieciństwie i młodości ojciec patolog napi. .. .i się znęcał we wszelkich aspektach to Policja miała w d. .. Chodziłem regularnie na Policję jako młody chłopak i wręcz błagałem, żeby coś z tym zrobili, pokazywałem obrażenia. Ale oni tylko teksty: "Ojca trzeba słuchać, za kilka lat będziesz mógł pójść do wojska, nie zawracaj gitary". Pluje wam w twarz "droga" Policjo!!! Do niczego się nie nadajecie!!
KKK1