Do pajaca z góry: To było 7,8 lat temu, więc raczej "towarzyszy" dawno już nie było dowcipnisiu.KKK1
Do pajaca z góry: To było 7,8 lat temu, więc raczej "towarzyszy" dawno już nie było dowcipnisiu.