UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jesteś naiwny. prokuratura tym bardziej by się sprawą nie zajęła. Jak ktoś jest niepełnoletni to takiego olewają wszyscy. Ale cóż, takie państwo.

KKK1

Anuluj