UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jesteś naiwny. prokuratura tym bardziej by się sprawą nie zajęła. Jak ktoś jest niepełnoletni to takiego olewają wszyscy. Ale cóż, takie państwo.
KKK1
Jesteś naiwny. prokuratura tym bardziej by się sprawą nie zajęła. Jak ktoś jest niepełnoletni to takiego olewają wszyscy. Ale cóż, takie państwo.
KKK1