Wybrany wątek opinii
Za czasów swojej młodości, to mogłeś iść do towarzysza I Sekretarza ze skargą on by się sprawa zajął po linii partyjnej.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
Do pajaca z góry: To było 7,8 lat temu, więc raczej "towarzyszy" dawno już nie było dowcipnisiu.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
To było 7,8 lat temu, a więc "towarzyszy" dawno już raczej nie było żartownisiu
Do moderacji
Odpowiedz
1
0