Wybrany wątek opinii

Za czasów swojej młodości, to mogłeś iść do towarzysza I Sekretarza ze skargą on by się sprawa zajął po linii partyjnej.
(2015.05.20)
Do pajaca z góry: To było 7,8 lat temu, więc raczej "towarzyszy" dawno już nie było dowcipnisiu.
KKK1 (2015.05.20)
To było 7,8 lat temu, a więc "towarzyszy" dawno już raczej nie było żartownisiu
KKK1 (2015.05.20)
Powrót do komentarzy