Za posiadanie marihuany grożą mu trzy lata

15
17.08.2016
Za posiadanie marihuany grożą mu trzy lata
Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi młodemu mieszkańcowi Braniewa. 22-latek próbował uniknąć policyjnej kontroli, a chwilę później funkcjonariusze znaleźli przy nim marihuanę. 
Wczoraj (16 sierpnia) około godz. 3 policjanci prewencji, patrolując miasto zwrócili uwagę na zaparkowany w okolicy bankomatu samochód. Wewnątrz auta siedziało dwóch mężczyzn. Funkcjonariusze postanowili ich wylegitymować. Już bezpośrednio po rozpoczęciu czynności młodszy z nich – 22-latek stał się bardzo nerwowy, próbował za wszelką cenę uniknąć kontroli. Chwilę później policjanci poznali powód takiego zachowania mężczyzny. Funkcjonariusze zabezpieczyli przy nim dwa pudełka, młynek oraz susz roślinny. Patrol sprawdził również dokładnie samochód, którym poruszał się 22- latek. Prosto z ulicy braniewianin trafił do policyjnej celi. Jeszcze tego samego dnia, po wytrzeźwieniu kryminalni przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania marihuany. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
   
st. sierż. Jolanta Sorkowicz, KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
co za chory kraj !!! a dopalacze kupują legalnie w sklepach!! weźcie się opamiętajcie!!!
(2016.08.17)

info

10  
  0
Ciekaw jestem jak on musiał się zachowywać, że policja postanowiła go przeszukać. Jakoś nigdy przy rutynowej kontroli policja mnie nie obszukiwała, w ogóle nigdy mnie nie obszukiwano, może dlatego że nie nosze żadnej kontrabandy. A życzliwych nie brakuje i jest możliwe że wiedzą u kogo szukać???
(2016.08.17)

info

3  
  0
Policyjne cwaniaki, pokażcie że jesteście prawdziwymi obrońcami sprawiedliwości, bohaterami i zamknijcie w końcu ŚMIERTELNIE GROŹNE DOPALACZE. Dzieciaka z maryśką to i ja byłbym w stanie aresztować. .. cieniasy
CienkiBolek (2016.08.17)

info

4  
  1
A może to Wy kochani rodzice zaczniecie w końcu wychowywać swoich gówniaków, żeby nie ćpali ani dopalaczy, ani narkotyków?
(2016.08.17)

info

0  
  9
No śmiało ćpuny, krzyczcie za legalizacją ćpania! A potem pewnie jeszcze będziecie krzyczeli o legalizację gwałtów i pedofilię!
(2016.08.17)
Zamiast być przestępcą i palić maryśkę, lepiej zapalić dopalacza, bo to legalne i zgodne z prawem. A potem rzucać się z nożem na zombie. .. jakie zombie, to przecież mama !. .. .. tylko jakaś taka rozmazana :P
gawel93 (2016.08.17)
@gawel93 - A najlepiej to w ogóle nie ćpać i nie rzucać się na nikogo. Pomyślałeś o tym?
(2016.08.17)
Kryminalni po wytrzeźwieniu? No nieźle. .
(2016.08.18)

info

0  
  0
znowu spektakularny sukces policji. .. .medal im dać za debilizm. .. .. ale to tylko Polska dziwny kraj. .. ..
NAREŚ (2016.08.18)

info

1  
  0
Nie ma poszkodowanego nie powinno być przestępstwa! Komu coś złego zrobił ten człowiek, że trzeba go było zapuszkować i potraktowac jak bandytę? Okej miał nielegalny kwiat konopii. Mandat góra i do domu! Tak jest w cywilizowanych krajach. U nas zamordyzm wiecznie żywy. .. Nie ma poszkodowanego nie ma być przestępstwa - wszystko poza tym to zamordyzm.
szimurina (2016.08.18)

info

6  
  0