UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekaw jestem jak on musiał się zachowywać, że policja postanowiła go przeszukać. Jakoś nigdy przy rutynowej kontroli policja mnie nie obszukiwała, w ogóle nigdy mnie nie obszukiwano, może dlatego że nie nosze żadnej kontrabandy. A życzliwych nie brakuje i jest możliwe że wiedzą u kogo szukać???