UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma poszkodowanego nie powinno być przestępstwa! Komu coś złego zrobił ten człowiek, że trzeba go było zapuszkować i potraktowac jak bandytę? Okej miał nielegalny kwiat konopii. Mandat góra i do domu! Tak jest w cywilizowanych krajach. U nas zamordyzm wiecznie żywy. .. Nie ma poszkodowanego nie ma być przestępstwa - wszystko poza tym to zamordyzm.

szimurina

Anuluj