UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie ma poszkodowanego nie powinno być przestępstwa! Komu coś złego zrobił ten człowiek, że trzeba go było zapuszkować i potraktowac jak bandytę? Okej miał nielegalny kwiat konopii. Mandat góra i do domu! Tak jest w cywilizowanych krajach. U nas zamordyzm wiecznie żywy. .. Nie ma poszkodowanego nie ma być przestępstwa - wszystko poza tym to zamordyzm.

szimurina