A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
palenie konopii do gwałtów i pedofilii porównuje. .. co za du. .. mniej szkodliwe to od wódy ale ignorant wie swoje
Otóż wyjaśnie przy gwałcie i pedoilii czynisz drugiemu człowiekowi źle, okaleczasz go psychicznie. Przy paleniu kwiatostau konopii szkodzisz SOBIE (osoba dorosła) mniej niż przy flaszce wódy. Zrozumiałeś ? Prościej się nie da.
Panie oficerze sukcess jak z nut!
I bedzie premia premia premia
i bedzie wódka wódka wódka
z kolegami i dzi będzie wielki bal
dorosły człowiek nie może sobie w miare nieszkodliwej maryśki zapalić i traktują go jak bandytę. .. a na miescie ludzie denaturat piją (widze butelki 250 ml plastik) szczyle kupują dopalacze w internecie. .. co za bezsens
Bezdomni na dworcu piją denaturat - legal. 14-letnie dzieci kupują w necie dopalacze - no problem. Ale maryśka to zuooooo, szatan, przestępstwo gorsze od pedofilii !!!!!
chory kraj co tu więcej pisać, a wódkę pijmy dalej przecież po niej nic złego się w Polsce nie dzieje. ..