15
17.08.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
palenie konopii do gwałtów i pedofilii porównuje. .. co za du. .. mniej szkodliwe to od wódy ale ignorant wie swoje Otóż wyjaśnie przy gwałcie i pedoilii czynisz drugiemu człowiekowi źle, okaleczasz go psychicznie. Przy paleniu kwiatostau konopii szkodzisz SOBIE (osoba dorosła) mniej niż przy flaszce wódy. Zrozumiałeś ? Prościej się nie da.
szimurina (2016.08.18)
Panie oficerze sukcess jak z nut! I bedzie premia premia premia i bedzie wódka wódka wódka z kolegami i dzi będzie wielki bal
szimurina (2016.08.18)

info

5  
  0
dorosły człowiek nie może sobie w miare nieszkodliwej maryśki zapalić i traktują go jak bandytę. .. a na miescie ludzie denaturat piją (widze butelki 250 ml plastik) szczyle kupują dopalacze w internecie. .. co za bezsens
mrteee (2016.08.18)

info

4  
  0
Bezdomni na dworcu piją denaturat - legal. 14-letnie dzieci kupują w necie dopalacze - no problem. Ale maryśka to zuooooo, szatan, przestępstwo gorsze od pedofilii !!!!!
mohito13 (2016.08.18)

info

2  
  0
chory kraj co tu więcej pisać, a wódkę pijmy dalej przecież po niej nic złego się w Polsce nie dzieje. ..
azsxdc (2016.08.19)

info

3  
  0