Wybrany wątek opinii

No śmiało ćpuny, krzyczcie za legalizacją ćpania! A potem pewnie jeszcze będziecie krzyczeli o legalizację gwałtów i pedofilię!
(2016.08.17)
palenie konopii do gwałtów i pedofilii porównuje. .. co za du. .. mniej szkodliwe to od wódy ale ignorant wie swoje Otóż wyjaśnie przy gwałcie i pedoilii czynisz drugiemu człowiekowi źle, okaleczasz go psychicznie. Przy paleniu kwiatostau konopii szkodzisz SOBIE (osoba dorosła) mniej niż przy flaszce wódy. Zrozumiałeś ? Prościej się nie da.
szimurina (2016.08.18)
Powrót do komentarzy