UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekaw jestem jak on musiał się zachowywać, że policja postanowiła go przeszukać. Jakoś nigdy przy rutynowej kontroli policja mnie nie obszukiwała, w ogóle nigdy mnie nie obszukiwano, może dlatego że nie nosze żadnej kontrabandy. A życzliwych nie brakuje i jest możliwe że wiedzą u kogo szukać???


Anuluj