Wybrany wątek opinii

Zamiast być przestępcą i palić maryśkę, lepiej zapalić dopalacza, bo to legalne i zgodne z prawem. A potem rzucać się z nożem na zombie. .. jakie zombie, to przecież mama !. .. .. tylko jakaś taka rozmazana :P
gawel93 (2016.08.17)
@gawel93 - A najlepiej to w ogóle nie ćpać i nie rzucać się na nikogo. Pomyślałeś o tym?
(2016.08.17)
Powrót do komentarzy