Weekend w Elblągu minął spokojnie
Miniony weekend w Elblągu minął pod znakiem obchodów święta policji. Mimo tego funkcjonariusze normalnie pełnili służbę na ulicach. Zrealizowali 175 interwencji, podczas których przewieziono do wytrzeźwienia 23 osoby. Wylegitymowali 382 osoby i zatrzymali czterech poszukiwanych. Od piątku wieczorem do niedzieli policjanci z ruchu drogowego zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących.