Wybrany wątek opinii

W weekend niestety nie było spokojnie, gdzie mieszkam w szczególności w nocy z soboty na niedzielę. Także nie mogę podsumować i napisać, że było spokojnie. Bardziej trzeba skupiać na sygnały od obywateli, bo papier statystycznie wszystko przyjmie i chwalić się jakie to dobre macie wyniki.
(2019.07.22)
Kolejny przykład, elblążanin:2,6 promila. Ci 3-ej to też pewnie, ,elblążanie". A wieśniaków się czepiają.
(2019.07.22)
Powrót do komentarzy