UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No proszę nic na temat zakłócania odpoczynku sobotnio-niedzielnego przez garstkę gówniarzy na al.Grunwaldzkiej na terenie kolei zrobili sobie tor wyścigowy i całą sobotę wyjące silniki pod oknami ludzi to przecież nic aż jeden wylądował na dachu drugi cały przód rozbity interwencja policji nie przyniosła żadnych rezultatów dopiero kolizja ukróciła rajd brawo ????

Polka