UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No proszę nic na temat zakłócania odpoczynku sobotnio-niedzielnego przez garstkę gówniarzy na al.Grunwaldzkiej na terenie kolei zrobili sobie tor wyścigowy i całą sobotę wyjące silniki pod oknami ludzi to przecież nic aż jeden wylądował na dachu drugi cały przód rozbity interwencja policji nie przyniosła żadnych rezultatów dopiero kolizja ukróciła rajd brawo ????

Polka

Anuluj