UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
" A wieśniaków się czepiają. " - Myślisz, że nie ma powodu??? Powodów, żeby się czepiać wieśniaków jest dziennie dziesiątki a czasami może setki. Nie ma dnia, żebym nie widział wieśniaków naruszających stale przepisy, także powód czepiania się jest absolutnie uzasadniony.