UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W weekend niestety nie było spokojnie, gdzie mieszkam w szczególności w nocy z soboty na niedzielę. Także nie mogę podsumować i napisać, że było spokojnie. Bardziej trzeba skupiać na sygnały od obywateli, bo papier statystycznie wszystko przyjmie i chwalić się jakie to dobre macie wyniki.


Anuluj