UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wstyd z takim festynem. Należałoby o tym zapomnieć jak najszybciej jak o występach polskich drużyn klubowych w pucharach europejskich.
Wstyd z takim festynem. Należałoby o tym zapomnieć jak najszybciej jak o występach polskich drużyn klubowych w pucharach europejskich.