UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
" A wieśniaków się czepiają. " - Myślisz, że nie ma powodu??? Powodów, żeby się czepiać wieśniaków jest dziennie dziesiątki a czasami może setki. Nie ma dnia, żebym nie widział wieśniaków naruszających stale przepisy, także powód czepiania się jest absolutnie uzasadniony.