UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To znaczy że jadąc przypuśćmy 7mka widzę ale nie widzę kolumny samochodów wiążących np prezydenta wcale nie muszę ustępować im drogi a nagrania z kamery ostatnich popisów kierowców prezydenckiej kolumny mogą posłużyć jako dowody w sprawie naruszenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym patrz wyprzedzanie na czołówkę i spychanie innych aut na pobocze