UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja tam się nie znam ale jak słyszę sygnał karetki to zwalniam i nasłuchuję skąd nadchodzi i jak trzeba to zjeżdżam żeby ustąpić autu UPRZYWILEJOWANEMU bo dla zabawy nie włączył sygnału. A tak swoją drogą to ciekawe którego z Elbląskich prominentów jest kierowca hondy bo szaraka by już dawno ukarali.
Kierowca13