UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Głęboko zastanowiłbym się na miejscu sędziego nad tym wypadkiem, łatwo jest tu doprowadzić do precedensu skazując kierowcę karetki, on już ma wilczy bilet w służbie zdrowia, żeby nie okazało się przypadkiem że dotkliwe ukaranie kierowcy będzie negatywnym, paraliżującym przykładem dla pozostałych kierowców, a wtedy nikt nigdy nie doczeka się na czas karetki pogotowia. Tak, zginął człowiek. .. ..
dba