UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Głęboko zastanowiłbym się na miejscu sędziego nad tym wypadkiem, łatwo jest tu doprowadzić do precedensu skazując kierowcę karetki, on już ma wilczy bilet w służbie zdrowia, żeby nie okazało się przypadkiem że dotkliwe ukaranie kierowcy będzie negatywnym, paraliżującym przykładem dla pozostałych kierowców, a wtedy nikt nigdy nie doczeka się na czas karetki pogotowia. Tak, zginął człowiek. .. ..

dba

Anuluj