UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda sprawcy jak i ofiar. Winny wg mojej znajomości przepisów jest kierujący pojazd uprzywilejowane, gdyż to on wjechał na czerwonym świetle ze zbyt dużą prędkością. .. Chciał dobrze, chciał dojechać jak najszybciej do kogoś potrzebującego pomocy, a jak wyszło widać.
anonimek1