UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Głęboko zastanowiłbym się na miejscu sędziego nad tym wypadkiem, łatwo jest tu doprowadzić do precedensu skazując kierowcę karetki, on już ma wilczy bilet w służbie zdrowia, żeby nie okazało się przypadkiem że dotkliwe ukaranie kierowcy będzie negatywnym, paraliżującym przykładem dla pozostałych kierowców, a wtedy nikt nigdy nie doczeka się na czas karetki pogotowia. Tak, zginął człowiek. .. ..
dba